Hakkımızda

Firmamız ismiyle de anlatmak istediğimiz gibi bir Hareket Kontrol Teknolojileri firmasıdır. 15 yıllık tecrübemizle makineleriniz için otomasyon ürünlerini mühendislik hesapları ile hesap edip doğru ürünleri seçiyoruz ve bu ürünlerle makinenizin hız, hassasiyet, performans kriterlerini artırarak çalıştırmak için var gücüyle çalışıyoruz. 1963 yılında kurulmuş köklü bir otomasyon firması olan AMK(Almanya), uzun yıllardır ürünlerini kullandığımız HMI üreticisi Exor(İtalya) ve kare gövde AC ve DC motorlarıyla birçok başarılı projeye imza attığımız Sicmemotori(İtalya) firmalarının Türkiye Distribütörlüğünü yapmaktayız. Ayrıca ülkemizde üretildiğini gururla söyleyebileceğimiz tork motoru üreticisi EMF Motor'un uygulayıcı partneriyiz. Markalarımızın gücü ile beraber tecrübemizi, bilgimizi ve çalışma hevesimizi çözüm ortaklarımıza sunmaktayız.

Vizyonumuz

Vizyonumuz; Harkotek ismini,Otomasyon ve Hareket Kontrol Sektöründe Kalite,Uzmanlık ve Teknolojiyi önemseyen müşterilerin tercih ettiği marka haline getirmek.

Misyonumuz

İş ortaklarımızın memnuniyetini sağlamak için kendimizi yenileyerek, hızlı ve çözüm odaklı hizmet ile otomasyon sektöründe kalite çıtasını sürekli yükseltmek.